SEO optimizavimas

Pritraukite daugiau lakytojų. Parduokite daugiau.

seo kainos

Nauji lankytojai

seo optimizavimas

Išaugęs pelnas

seo

Padidėjęs pasiekiamumas

seo paslaugos kainos

Prekės ženklo žinomumas

seo paslaugos vilnius

Mažiau išlaidų marketingui

Virš 80% interneto vartotojų peržiūri tik pirmajį Google ar kitos paieškos sistemos puslapį. Dėl šios priežasties SEO optimizacija turėtų būti įtraukta į kiekvieno verslo vystymo strategiją. SEO optimizavimas yra vienas efektyviausių marketingo sprendimų. Nelikite užnugaryje.

Optimizavimas paieškos sistemoms arba SEO yra priemonių kompleksas, skirtas pagerinti internetinės svetainės pozicijas paieškos rezultatuose. Tai veikla, užtikrinanti, kad tinklapį galima būtų lengvai rasti naudojantis visomis paieškos sistemomis.

SEO nėra kažkokia mistika, tai tam tikri žingsniai, kurie siunčia signalą paieškos sistemoms, kad jūsų svetainė yra verta būti rodoma Google paieškos viršuje. SEO yra skirstomas į vidinį ir išorinį. Vidinis SEO – tai įvairūs svetainės struktūros, turinio pakeitimai. Tuo tarpu išorinis SEO – tai į internetinę svetainę vedančių išorinių nuorodų tinklo kūrimas ir plėtra. Nuorodos vedančios į jūsų tinklapį iš išorinių svetainių, pakelia tinklapio patikimumą ir autoritetą paieškos sistemų akyse.

SEO žingsniai

Raktinių žodžių analizė

Atliekamas raktinių žodžių tyrimas, kad būtų atrasti paieškos užklausoms pateikiami terminai, geriausiai atitinkantys jūsų veiklą ir tikslinės auditorijos poreikius. Tai svarbus žingsnis, nes jis padeda suderinti jūsų straipsnius, žiniatinklio kopijas ir kitą turinio informaciją su pagrindiniais jūsų įmonės tikslais. Labai dažnai atliekamas ir konkurentų tyrimas tam, kad būtų sužinota, ką ir kaip jie atlieka bei kiek pastangų reikia įdėti, kad būtų viršyti konkurentų pasiekimai.

SEO auditas

Atliekamas svetainės auditas tam, kad būtų žinomos optimizavimo stiprybės ir galimybės. Tai padeda pritaikyti strategijas, kurias norėtumėte įgyvendinti ateityje. Taip pat šiame etape nagrinėjami itin svarbūs svetainės veiksniai – meta žymos, puslapių antraštės, svetainės krovimosi greitis, svetainės pritaikymas išmaniesiems įrenginiams, struktūrizuotai pateikiami duomenys, turinio tinkamumas ir kt.

Vidinė SEO optimizacija

Vidinės SEO optimizacijos metu yra tvarkomas svetainės turinys. Jis pleačiamas ir tvarkomas pritaikant svarbiausius raktažodžius, kurie padėtų iškilti paieškoje. Svarbiausia sutvarkyti ir išplėsti turinį, kad jis būtų informatyvus, logiškas, atitiktų visus SEO reikalavimus, taip pat reikia sutvarkyti ir svetainės veikimo greitį bei patogumą.

Išorinė SEO optimizacija

Išorinės SEO optimizacijos pagrindas yra atgalinių nuorodų kūrimas į optimizuojamą svetainę. Atgalinės nuorodos yra vis dar labiausiai Google paieškos sistemos vertinamas (aukščiausiai reitinguojamas) veiksnys. Savo svetainėje taikydami atgalinių nuorodų strategijas, galite gauti aukštos kokybės nuorodas iš autoritetingų šaltinių, todėl neilgai trukus būsite vertinami vartotojų dėl pateiktos informacijos aktualumo, įdomumo ir svarbos. Atgalinės nuorodos turi vesti iš kokybiškų, aukštą reitingą Google akyse turinčių svetainių, kitu atveju, net ir tūkstančiai nekybiškų nuorodų nepadės jūsų svetainei.

Kodėl rinktis mus?

Dauguma SEO agentūrų daugiausią dėmesio skiria vidinei optimizacijai, tačiau išorinei skiria mažai laiko. KODĖL? Išorinis SEO optimizavimo etapas yra pats ilgiausias ir sudėtingiausias. Darbas vyksta su tinklapio atgalinėmis nuorodomis, jų skaičiaus/kokybės auginimu, kenkėjiškų atgalinių nuorodų šalinimu, tikslinio srauto pritraukimo, SEO parametrų auginimu ir daug kitų darbų. Reikia turėti priėjimą prie svetainių, kuriose galima būtų kurti kokybiškas atgalines nuorodas, ko dauguma negali pasiūlyti.

Mes stengiamės pasiūlyti tik pažangiausias SEO paslaugas už mažiausią kainą, todėl renkamės sprendimus, kurie turi didžiausią įtaką paieškos sistemoms.

Pažvelkite į šalia esančią diagramą. Vienas įtakingiausių SEO žurnalų Ahrefs atliko tyrimus, kurių rezultatai parodė, kad dauguma SEO agentūrų susitelkia ties visai kitais dalykais, nei turėtų. Tyrimai parodė, kad kokybiškos atgalinės nuorodos yra žymiai svarbesnės optimizuojant svetainę, nei vidinė optimizacija.

Didžiausią svarbą turinčių išorinės ir vidinės optimizacijos faktorių palyginimas

seo
 • Išorinė optimizacija
 • Vidinė optimizacija

Turėdami net ir tobulą turinį nebūsite aukščiausiose paieškos pozicijose

seo kaina
 • Koreliacija tarp Google pozicijų ir atgalinių nuorodų skaičiaus

Šaltinis Backlinko

Svarbiausias veiksnys pagal kurį Google nustato svetainės autoritetą ir iškelia į pirmąsias pozicijas, yra atgalinių nuorodų vedančių į svetainę skaičius.

Žinoma, bet kokios nuorodos neturės tam didelės įtakos. Talpinant nuorodas bet kur, šis procesas gali būti ne naudingas, o atvirkščiai – žalingas. Nuorodos turi būti do-follow, vesti iš aukštą Trust Flow ir PageRank turinčių svetainių, veiksnių yra daug. Todėl geriausia pasitikėti specialistais, kurie garantuoja kokybišką ir veiksmingą nuorodų talpinimą ir kylančias pozicijas. 

Mes siūlome vos kelių mygtukų paspaudimu įsigyti kokybiškų atgalinių nuorodų vedančių į jūsų svetainę.

Mini

79 €

 • 90 kokybiškų nuorodų
 • Iki 5 raktažodžių

Medium

149 €

 • 180 kokybiškų nuorodų
 • iki 10 raktažodžių
 • SEO auditas

Pro

299 €

 • 360 kokybiškų nuorodų
 • iki 20 raktažodžių
 • SEO auditas

Legend

599 €

 • 720 kokybiškų nuorodų
 • iki 50 raktažodžių
 • SEO auditas

Pateikiame ir kitų mūsų paslaugų apytiksles kainas, tačiau kiekvienas projektas reikalauja individualių sprendimų, todėl dėl vidinio ar pilno SEO optimizavimo paslaugų prašome susisiekti

seo auditas
SEO auditas

90€
Patikriname visus įmanomus parametrus, kurie turi įtakos tinklapio iškilimui „Google“ paieškoje. Pateikiame visas tinklapio vidinio ir išorinio SEO klaidas, su rekomendacijomis ir sprendimais, kaip jas reikėtų ištaisyti. Atliekamas svetainės auditas tam, kad būtų žinomos optimizavimo stiprybės ir galimybės. Tai padeda pritaikyti strategijas, kurias norėtumėte įgyvendinti ateityje.
Taip pat šiame etape nagrinėjami itin svarbūs svetainės veiksniai – meta žymos, puslapių antraštės, svetainės krovimosi greitis, svetainės pritaikymas išmaniesiems įrenginiams, struktūrizuotai pateikiami duomenys, turinio tinkamumas ir kt.

seo nuoroda
Išorinė SEO optimizacija

Nuo 79€
Dažnai į nuorodas nėra kreipiamas didelis dėmesys, tačiau tai yra pagrindinis faktorius norint užkopti į pirmąją Google poziciją. Mes kuriame kokybiškas ir didelę vertę turinčias nuorodas.
Atgalinių nuorodų tinklo plėtimui yra naudojama, patikrinta, patikima ir veikianti atgalinių nuorodų duomenų bazė, kuri kelia jūsų tinklapio autoritetą Google paieškos algoritmų atžvilgiu, gerina pozicijas ir didina srautą į Jūsų tinklapį.
Kaina priklauso nuo nuorodų ir raktinių žodžių kiekio.

vidinis seo
Vidinė SEO optimizacija

Nuo 149€
Šitame etape yra šalinamos visos tinklapio vidinės klaidos, kurios turi įtakos pozicijų iškilimui. Pagal visus SEO reikalavimus ir nustatytus raktažodžius sutvarkomas esamas informacinis turinys, sukuriama trūkstama ir reikiama informacija. Koreguojama ir paieškos sistemoms pritaikoma tinklalapio struktūra ir elementai. Svetainė optimizuojama paieškos sistemoms tam, kad „Google“ paieškos robotai suprastų ir tinkamai įvertintų apie ką yra jūsų svetainė.
Kaina priklauso nuo optimizuojamų puslapių skaičiaus.

vidine seo optimizacija
Pilna SEO optimizacija

Nuo 249€
Pilną SEO optimizaciją susidaro visi pagrindiniai etapai: didžiausią naudą galinčių atnešti raktažodžių parinkimo, SEO audito, konkurentų analizės, SEO strategijos sudarymo, vidinės ir išorinės SEO optimizacijos. Tik atlikus pilną SEO optimizaciją, galima tikėtis aukščiausių rezultatų, tačiau dauguma įmonių turi programuotoją, kuris prižiūri jų tinklapį ir gali pats atlikti vidinę optimizaciją, todėl visas paslaugas leidžiame užsisakyti atskirai.
Kaina priklauso nuo rinkos konkurencingumo, SEO optimizacijos darbų apimties.

seo optimizavimas
SEO palaikymas

Nuo 149€/mėn
Dažniausiai atlikus net ir pilną SEO optimizaciją, neužtenka vienkartinės paslaugos. Optimizacijos trukmė priklauso nuo kliento verslo srities, jos konkurencingumo, taip pat raktažodžių konkurencingumo bei esamų tinklapio rezultatų. Įprastai SEO optimizavimo procesas trunka nuo 3 mėnesių iki metų, tačiau rezultatai išlieka ilgam. Net ir atsidūrus pirmoje pozicijoje, nederėtų visam laikui užmiršti SEO optimizavimo – konkurentai gali pasitempti ir aplenkti jus.
Kaina priklauso nuo rinkos konkurencingumo ir pasirinkto SEO palaikymo termino.

Tik pabendravę ir sužinoję jūsų poreikius bei atlikę pirminę svetainės SEO analizę, galėsime pateikti tikslią galutinę kainą.

Interneto lankytojai ieško jūsų. Jie nori jūsų paslaugų ar prekių. Klausimas, AR JŪS NORITE BŪTI SURASTI?